62-060 Modrze

tel. 61 6-235-330.

PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA

Dnia 18 kwietnia 2024 roku odbyło się uroczyste pasowanie na przedszkolaka. Wydarzenie to było nie tylko emocjonującym przeżyciem dla dzieci, ale również ważnym krokiem w ich życiu edukacyjnym i społecznym.

Rodzice i bliscy zgromadzili się, aby śledzić ten wyjątkowy moment w życiu swoich pociech.

Podczas ceremonii każde dziecko zostało indywidualnie pasowane na przedszkolaka przez Panią Dyrektor. Maluchy otrzymały symboliczne odznaki oraz dyplomy, które stanowiły dowód ich przynależności do przedszkolnej społeczności. Po oficjalnej części wszyscy uczestnicy zostali zaproszeni na poczęstunek, gdzie odbywała się wymiana wrażeń i gratulacje.

Dziękujemy wszystkim za udział w tym wyjątkowym dniu i życzymy naszym przedszkolakom samych sukcesów w dalszym rozwoju!